SK CZ

Lázně Zalakaros | Maďarsko


Hotely v lázních Zalakaros

Hotel MenDan Magic Spa & Wellness Hotel****

Hotel MenDan Magic Spa & Wellness Hotel****

Čtyřhvězdičkový MenDan Magic Spa & Wellness Hotel nabízí hostům perfektní atmosféru, lékařskou péči a mnoho nejrůznějších terapií a zkrášlovacích kúr. Hotel se nachází v samém středu zdravotního centra Zalakaros, jen pár kilometrů od známého Balatonu. Jedná se o ideální místo pro jakékoliv aktivity a odpočinek.
 
Hotel Aquatherm***

Hotel Aquatherm***

Hotel Aquatherm Zalakaros s 22 pokoji a apartmánem leží v blízkosti centra Zalakaros, jen 300 m od vchodu do léčebných, termálních a zážitkových lázní. Harmonie, jedinečnost, útulnost a příjemnost jsou charakteristickými rysy ubytovacího zařízení, které si Vás získá na první pohled. Osmiúhelníkový půdorys Hotelu AquaTherm *** plus posiluje vitalitu. Podle křesťanství a Zen buddhismu je osmiúhelník symbolem znovuzrození, podle astrologů zprostředkuje hmotné a duchovní hodnoty. Pokoje Hotelu AquaTherm jsou vybaveny balkony, podlahové tvary jednotlivých pokojů jsou různé díky osmiúhelníková půdorysu hotelu. Hotel je vkusně zařízen.
Hotel Karos Spa superior****

Hotel Karos Spa superior****

Hotel Karosa Spa superior **** se rozprostírá v rajské zahradě, přibližně 400 m od centra Zalakarosu. Čtyřhvězdičkový hotel nabízí očekávaný luxus i komfort. Hotel je především rodinného typu, aby se i rodiny cítili příjemně a vychutnali si širokou nabídku služeb. Ubytovaní hosté hotelu Karosa Spa superior mohou relaxovat ve wellness centru a saunovém světě Harmónia Spa, s rozlohou 4000 m2, kde se stanou účastníky cestování časem do římského období.
© kupele.zalakaros-spa.info TOPlist


HOTELY

POBYTY

AKČNÍ NABÍDKA


optimalizace PageRank.cz TOPlist